Благодійний ярмарок «Промінь надії»

17 жовтня 2016 року в І, ІІ і VІ корпусах ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся благодійний ярмарок «Промінь надії», проведення якого вже стало доброю щорічною традицією для студентів. В організації заходу брали участь дев’ять факультетів. Студенти факультету інформаційних технологій, випікаючи різні смаколики, вкладали добро своїх душ і тепло сердець у приготування до ярмарку.

Факультет інформаційних технологій зробив значний внесок у збір благодійних коштів на ярмарку. Завдяки зібраним коштам будуть закуплені необхідні предмети особистої гігієни та побуту для дитячого будинку.

Студентська рада факультету звертається зі словами подяки до всіх студентів, особливо першокурсників, які взяли участь в організації благодійної акції!