Благодійний ярмарок "Промінь надії" 2017

У п'ятницю, 13 жовтня в І та ІІ корпусах ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся благодійний ярмарок «Промінь надії», який вже став доброю традицією для нашого університету. Студенти нашого факультету готувалися до цього заходу, доклавши максимум зусиль. У страви вклали всю любов і бажання допомогти тим, хто потребує.

Ярмарок пройшов у веселій і дружній атмосфері. Зацікавленість виявляли не тільки студенти і викладачі, а й перехожі. Знімав благодійну акцію «Промінь надії» телеканал «Первый Криворожский». Усіх присутніх об’єднало бажання допомагати.

За результатами ярмарку факультет інформаційних технологій посів перше місце, зібравши 1200 грн. Тепер ці гроші підуть на допомогу дитині з особливостями розвитку.

Дякуємо активним учасникам благодійного ярмарку!

Вітаємо із перемогою факультет інформаційних технологій!