Благодійність не має меж…

(Акція «Допоможи дитині»)

У внутрішньому світі людини доброта – це сонце.

Віктор Марі Гюго

Мішель Монтель казав: «Коли твориш добро, відчуваєш якесь радісне задоволення та природну гордість, яка є супутницею чистого сумління». А тому добро треба творити якомога частіше, щоб відчувати себе по-справжньому щасливим і згодом дарувати це щастя іншим.

І тому студенти факультету інформаційних технологій започаткували гарну традицію робити добрі справи й ділити щастя та тепло своїх сердець із дітьми-сиротами. П’ятого травня з благодійною місією студентський актив вирушив у м. Апостолове до дитячого будинку «Надія».

Окрім суттєвої гуманітарної допомоги студенти створили для дітей справжнє казкове свято. Разом подорожували по всіх континентах нашої планети на повітряних кульках. Веселі гамірні конкурси й запальні танці супроводжували щирі посмішки на обличчях дітей протягом усього заходу.

Це не остання благодійна акція, організована студентами факультету інформаційних технологій. Приєднуйтеся до нас і творімо добро разом!