Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології з EPLAN
0
0
238

Для успішного професійного зростання фахівця з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій особливо важливим є володіння навичками роботи зі спеціалізованим програмним забезпеченням. 

Для проектування контрольно-вимірювальних приладів і систем автоматизації широко використовується програмна платформа EPLAN.

Нещодавно викладачі кафедри автоматизації комп’ютерних наук і технологій доцент Маринич І. А. та старший викладач Сердюк О. Ю. пройшли навчання як користувачі системи автоматизованого проектування EPLAN Electrical P8 та одержали сертифікати EPLAN CIS & BALTIC/2019/UA1-053.

Отже, тепер студенти спеціальностей 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології та 122 Комп'ютерні науки зможуть отримати практичні навички у сфері вирішення високотехнологічних інжинірингових завдань. Програма представляє собою САD-рішення (Computer Aided Design) для проектування, випуску документів та управління у сфері автоматизації електротехнічних систем, систем гідро-та пневмоавтоматики. 

Студенти зможуть отримати навички використання сучасного пакету проектування систем автоматизації  для розроблення та подальшої реалізації  продуктів інжинірингу. 

 

Комментарии