Акція «16 днів проти насилля»

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» вперше була проведена в 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насиллям до жінок; датою завершення акції – 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини.

25 листопада студентами факультету інформаційних технологій було проведено акцію «16 днів проти насилля», яка відбувалася в рекреації біля актової зали. На плакаті з надписом «Ця рука ніколи не вдарить» учасники акції обводили свої долоні та писали імена. Так вони закликали не вдаватися до насилля, особливо над жінками.

На кафедрі інженерної педагогіки та мовної підготовки студенти групи ПН-14 провели захід з цієї ж теми. Особлива увага під час проведення заходу приділялася проблемі домашнього насилля. Завданнями заходу було переконати присутніх у неприпустимості насилля в родинах, загалом формувати нетерпиме ставлення до будь-якої форми насилля.