16 днів проти насильства

У четвер, 23 листопада 2017 р. у рамках загально університетської акції «16 днів проти насильства» на нашому факультеті (гр. СУА-15) проведена кураторська виховна година «Неприпустимість насильства», на якій були присутні 20 студентів.

Бесіда проводилася за круглим столом (ауд. 543). Під час розмови студенти розглянули актуальні проблеми в контексті Міжнародного дня проти насилля. Структурою виховного заходу передбачено розгляд понять і видів насилля та основних правил безпеки за різних життєвих ситуацій. Також студенти мали змогу здійснити самодіагностування щодо визначення агресії (методика Л. Г. Почебут) та агресивної поведінки (методика Є. П. Ільїна).

Варто відзначити практичну роботу студентів (вправи «Види насильства», «Міф чи реальність», «Мій досвід»), результати яких аргументувалися індивідуально.

Студенти групи були активними у процесі творчої співпраці – висловлювали власні обґрунтовані позиції, підтверджені фактологічним матеріалом.