Новини вченої ради

Члени вченої ради факультету:
  1. Чубаров В.А. – декан факультету, доцент, канд. техн. наук – голова вченої ради.

2. Тарасова О.В. – в. о. завкафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, доцент, канд. психол. наук – заступник голови вченої ради.

3. Ланова І. В. – старший викладач кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки – секретар вченої ради.

4. Бугра А.В. – асистент кафедри вищої математики, заступник декана, канд. пед. наук.

5. Купін А. І. – завкафедри комп’ютерних систем та мереж, професор, д-р техн. наук.

6. Моркун Н.В. – завкафедри автоматизації, комп’ютерних наук і технологій, професор, д-р техн. наук.

7. Голівер Н.О.  – завкафедри іноземної мови, доцент, канд. пед. наук.

8. Стрюк А.М.  – в. о. завкафедри моделювання та програмного забезпечення, доцент, канд. пед. наук.

9. Азарян А.А. – професор кафедри моделювання та програмного забезпечення, професор, д-р техн. наук.

10. Стецкевич В.В.  – професор кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, професор, д-р іст. наук.

11. Хоцкіна С.М.  – доцент кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, доцент, канд. пед. наук.

12. Рубан С.А. –  доцент кафедри автоматизації, комп’ютерних наук і технологій, канд. техн. наук.

13. Сьомочкіна С.В. – доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж, доцент, канд. техн. наук.

14. Соколова С.В. – доцент кафедри іноземних мов, канд. пед. наук.

15. Зубкевич В.Ю. – старший викладач кафедри моделювання та програмного забезпечення, канд. техн. наук.

16. Козіков А.В. – старший викладач кафедри моделювання та програмного забезпечення, голова профбюро факультету.

17. Івченко Р.А. – аспірант кафедри комп’ютерних систем та мереж.

18. Вєтряк Ю.Д. – голова студентської ради факультету, студентка академічної групи ПН-15.

19. Кравченко О.В. – студентка академічної групи КН-17.