Кафедра моделювання та програмного забезпечення

Корпус №1

Приміщення закріплені за кафедрою: 317

Тел. (056)  409-06-07

Електронна адреса  mpz@knu.edu.ua

Посилання на сайт кафедри http://mpz.knu.edu.ua/

Завідувач кафедри:

Стрюк Андрій Миколайович – в.о. завідувача кафедри моделювання та програмного забезпечення, кандидат педагогічних наук, доцент

Про кафедру:

Кафедра організована в 1979 році шляхом виділення її зі складу кафедри електротехніки і електричних машин; З 2010 року на чолі кафедри доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України, лауреат Державної премії науки та техніки України, академік Академії гірничих наук України, Альберт Арамаїсович Азарян. За короткий період був створений мережевий графік підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів і запроваджені нові дисципліни, які базуються на використанні технологій програмування мовами C++, Java тощо.

Кафедра веде активну навчальну, методичну та науково-дослідну діяльність. Викладачі кафедри здійснюють підготовку студентів усіх спеціальностей з інформатики й обчислювальної техніки, викладають загалом понад 80 дисциплін.

У навчально-методичній діяльності кафедри моделювання та програмного забезпечення використовуються прогресивні методи навчання із застосуванням сучасних технічних засобів.

Під керівництвом завідуючого кафедрою професора А. А. Азаряна працює потужна наукова школа за напрямом "Якість залізорудної сировини", яка досліджує методи оперативного контролю та управління якістю, створює апаратні й програмні засоби, що реалізують ці методи.

Склад кафедри:

Азарян Альберт Арамаїсович