Кафедра инженерной педагогики и языковой подготовки

Корпус № 1

Помещения, закреплённые за кафедрой: №:436, 437, 438, 445, 449

Преподавательская кафедры – 441 аудитория

Кабинет заведующего – 442 аудитория

Телефон: (0564)409-06-05

Электронный  адрес: ipmppost@gmail.com

Ссылка на сайт кафедры: ipmp.knu.edu.ua

Заместитель заведующего кафедрой:

Тарасова Елена Владимировна - заместитель декана, заместитель председателя учёного совета, и.о. заведующего кафедры инженерной педагогики и языковой подготовки, канд. психолог. наук, доцент.

О кафедре:

Кафедра инженерной педагогики и языковой подготовки (ИПиЯП) была создана согласно приказу ректора Криворожского технического университета в 2002 г. В настоящее время в состав кафедры входят 13 штатных преподавателей: профессор Бакум З. П., Семеріков С. О., Стецкевич В. В; доценты Козак Л. В., Пасечная Е. В., Савченко А. Л., Тарасова Е. В., Кадол О. М. , Хоцкіна С. М.; старшие преподаватели Суховенко Н. И., Лановая И. В., Мелкумова Т. В., Хоцкина С. Н., Сулима Т. С.; преподаватели Гладырь Я. С., Ткачук В. В., Фасольняк Ю. Ю.;обеспечивают деятельностькафедры старший лаборант Л. А. Выговская и лаборант Л. В. Соколовская.

Кафедра успішно пройшла ліцензування у травні 2017 року на розширення провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти (започаткування нової спеціальності) з підготовки фахівців другого (магістерського) рівня. Отримано ліцензію на освітню діяльність до 50 осіб – підготовка фахівців другого (магістерського) рівня зі спеціальності 015 «Професійна освіта (комп’ютерні технології)». Галузь знань 01 «Освіта».

Форма навчання : денна та заочна.

Загальний обсяг у кредитах Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи та строк навчання 90 кредитів ЄКТС, строк навчання 1 рік 5 місяців.

Ліцензійна справа відповідає Тимчасовому стандарту вищої освіти, освітньо-професійній програмі зі спеціальності 015 «Професійна освіта (комп’ютерні технології)».

Вимоги до рівня освіти осіб, які можуть розпочати навчання: особа має право здобувати ступінь магістра за умови наявності в неї 1 рівня вищої освіти – ступеня бакалавра.